A A A

Wizyty

*Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu 663 681 192

 • Pierwsze spotkanie  trwa około 30 minut. Wysłucham na czym polega problem i zapytam o Państwa oczekiwania dotyczące kuracji. Na pierwszym spotkaniu zawsze omawiany jest ogólny stan zdrowia, tryb życia, wysiłek fizyczny, nawyki żywieniowe, przeprowadzany jest wywiad dietetyczny. Podczas tej wizyty wybiera się ulubione produkty i te, których wolą Państwo unikać. Omawiany jest rozkład dnia i dobierana do niego jest ilość posiłków oraz ich pory. Na pierwszą wizytę warto przynieść wyniki badań krwi tj. morfologia, glukoza, TSH, cholesterol z podziałem (jeśli posiadają Państwo w miarę aktualne badania).

   

  Oczywiście nieodłącznym elementem tego, jak i każdego innego spotkania, jest ważenie, przy którym określamy nie tylko masę ciała, ale także, dzięki specjalnej wadze, ilość tkanki tłuszczowej, nawodnienie organizmu, otyłość trzewną, BMI i wiek metaboliczny. Podczas ważenia nie ma potrzeby rozbierania się, do pomiaru składu ciała wystarczą bose stopy. Dietetyk wytłumaczy Ci dokładnie - które składowe badania uległy odchyleniu od normy i powie, w jaki sposób można sobie poradzi by parametry wróciły do normy.

   

  Mierzymy też obwód pasa, bioder i ud.

   

  Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji proponujemy plan diety i czas trwania kuracji.

 • Następnie w ciągu 3-4 dni przygotowujemy dla Państwa jadłospis. Każdy posiłek jest szczegółowo opisany, więc pozostaje tylko go przyrządzić i zjeść ze smakiem.

 •  

  Po 14 dniach od rozpoczęcia diety umawiamy się na spotkanie kontrolne. Wtedy sprawdzamy na wadze pierwsze efekty, a pacjenci oceniają samopoczucie i smakowitość potraw. Pracujemy nad dalszą motywacją oraz wyznaczamy z pacjentem kolejny cel.

   

 •  

  Na wizytę kontrolną zapraszamy co dwa tygodnie. Układając dietę zawsze bierzemy pod uwagę możliwości czasowe do sporządzania posiłków, preferencje kulinarne oraz smakowe zachcianki. Uczymy naszych pacjentów jak przyrządzić zdrową pizzę, jak wkomponować w dietę odchudzającą słodycze tak by nie przeszkadzały w chudnięciu czy jak przetrwać święta będąc na diecie. Przez cały czas kuracji możecie Państwo liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach i stały kontakt z dietetykiem.
   
  Ilość wizyt zależy od potrzeb oraz od ustalonego planu.
   
   
  PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ANALIZY SKŁADU CIAŁA
  - wszczepiony rozrusznik serca
  - wszczepiony defibrylator
  - padaczka

   

 • Nasze diety można kupić też w formie prezentu dla bliskiej osoby, więcej na ten temat na stronie dieta na prezent.