A A A

Opinie

Mariola
Do Pani Elżbiety trafiłam z polecenia. Moje odchudzanie zaczynałam od wagi 104 kg. W ciągu 2 miesięcy schudłam 9 kilo i nadal chudnę. Czuję, że nabieram energii do życia. Ciuchy zmieniły rozmiar z 39 na 37 ;-) Z całego serca polecam Panią Elżbietę innym osobą, które jeszcze nie podjęły walki o swoje zdrowie i figurkę ;-)

 

Cukrzyk
Znalazłem ogłoszenie Dietetyk w gazecie i zdecydowałem się zadzwonić. Umówiłem się na wizytę, nie wierzyłem, że tym razem się uda, ( bo próbowałem już wielu diet). W ciągu 2 miesięcy schudłem 10 kilo. Cukier mi się ustabilizował i nie chodzę głodny. Nie muszę też nosić wagi w kieszeni żeby zważyć owoc czy warzywo tak jak u niektórych dietetyków. Polecam innym.

 

Iwona

Jestem szczęśliwa. Schudłam 10kg i w końcu mój mąż jest też szczęśliwy.

 

Grubaska z Poznania
Również trafiłam do Pani Elżbiety z polecenia. Moja koleżanka opowiedziała mi, że schudła 6 kg w ciągu miesiąca. Pomyślałam, że też tak chce i umówiłam się. Atmosfera super, Pani Elżbieta bardzo miła, ale najważniejsze, że tez chudnę. Zmieniła rozmiar z 37 na 34 ;-)

 

Krzysztof z Kiekrza
Witam wszystkich. U Pani Elżbiety odchudzam się od dwóch miesięcy. Miałem problem z nadciśnieniem i cholesterolem. Chciałem schudnąć w sposób kontrolowany, Z początku byłem nastawiony sceptycznie, ale w ciągu dwóch tygodni zmieniłem zdanie. Po pierwszej wizycie kontrolnej okazało się, że schudłem 3 kilo w ciągu 14 dni. Pani Dietetyk ułożyła mi indywidualną dietę. Polecam serdecznie, atmosfera miła a cena bardzo przystępna.

 

Barbara

Na początku było ciężko. Zgubiłam łącznie 14kg (oczywiście były upadki, ale się podniosłam). Teraz jestem po utrzymaniu około 2 miesiące i nic nie tyję. Wystarczy stosować się do zaleceń. Polecam


 

Dodaj swoją opinię!