A A A

Dieta na prezent

 

Poradnia „Jemy i Chudniemy” przygotowała specjalną ofertę diet na prezent. Proponujemy zakup zdrowego prezentu w formie jednego z dwóch pakietów dla Państwa przyjaciół i bliskich.
 

Pakiet 1

  • Zaproszenie na konsultację w „Jemy i Chudniemy”
Na spotkaniu dokonuje się ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, BMI, wody, otyłości trzewnej i wieku metabolicznego analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe, wskazujemy błędy oraz sugerujemy jak zmienić jadłospis tak by dostarczał wszystkich potrzebnych wartości odżywczych+ ułożenie diety.
 
Koszt: 110zł (Skórzewo 130 zł)
 
 

Pakiet 2

  • Zaproszenie na konsultację oraz wizytę kontrolną
Na spotkaniu dokonuje się ważenia, pomiarów tkanki tłuszczowej, BMI, wody, otyłości trzewnej i wieku metabolicznego analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe, wskazujemy błędy oraz sugerujemy jak zmienić jadłospis tak by dostarczał wszystkich potrzebnych wartości odżywczych+ ułożenie diety. Dodatkowo jedna wizyta kontrolna- wtedy sprawdzamy na wadze pierwsze efekty, a pacjenci oceniają samopoczucie i smakowitość potraw. Pracujemy nad dalszą motywacją oraz wyznaczamy z pacjentem kolejny cel.
 
Koszt: 155zł (Skórzewo 180zł)
 
 
Na pierwszą wizytę należy przyjść w czasie 1 miesięca od wystawienia kuponu upominkowego. Aby zamówić pakiet napisz email na adres jemyichudniemy@wp.pl lub zadzwoń pod numer +48 663-681-192