A A A

Dieta odchudzająca

Szczupłe ciało bez grama tłuszczu jest marzeniem niemal każdej osoby. W dzisiejszych czasach panuje kult idealnej figury. Jeśli pragną Państwo zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc poradni, skomponujemy smaczną dietę,  a kilogramów bedzie ubywać.

 

Z moją pomocą przekonają się Państwo, jak można schudnąć i jak wrócić po diecie do normalnego sposobu odżywiania się bez efektu jojo.


Na początku  wyznaczamy wspólnie ilość kilogramów do zgubienia. Następnie analizujemy Państwa rozkład dnia i dobieramy do niego ilość posiłków, tak żeby mogli Państwo bez problemu realizować dietę.  Dobieramy skład posiłków do indywidualnych gustów każdego Klienta. W ten sposób powstają pyszne dania.

 Staramy się żeby wszystkie posiłki były proste i smaczne w przygotowaniu, by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Proporcje między składnikami diety są dobierane tak, żeby Państwa organizm spalał maksymalną ilość zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Co dwa tygodnie na kontrolach przeprowadzamy kontrolę wagi, ilości tkanki tłuszczowej, BMI, wieku metabolicznego i wody w organizmie.

 

Na kontroli omawiane są także Państwa wrażenia na temat diety aby mogła być ona jeszcze lepiej dopasowana do Państwa upodobań.

 

Jeżeli chcą Państwo efektywnie się odchudzić, a nie chcą błądzić i ryzykować niebezpiecznymi dietami, to zapraszamy do poradni „Jemy i Chudniemy”. Umów się telefonicznie już dziś.